איטום גגות בטון

גגות בטון הם צורה נפוצה של קירוי, אך הם עשויים להיות קשים לאיטום. הם אינם “מתקנים” את עצמם ודורשים תחזוקה רבה.

איטום גגות בטון הוא משימה לא פשוטה והיא דורשת הרבה זמן, מאמץ וכסף. זו הסיבה שאנשים רבים בוחרים להחליף את גגות הבטון שלהם בסוגים שונים של חומרי קירוי כמו מתכת או מרוכבים.

איטום גגות בטון הוא נוהג נפוץ במקומות רבים בעולם. עם זאת, איטום גג בטון אינו תמיד קל ויכול להיות קשה למצוא חברה שתוכל לבצע את העבודה הזו.

 

תיקון גגות בטון וההבדל בין איטום לתיקון

גג בטון הוא סוג של גג העשוי מלוחות או יריעות בטון. הם משמשים בדרך כלל לכיסוי מבנים כגון מבנים, גשרים וסכרים.

תיקון גג בטון יכול להיות קשה ולאורך זמן, לכן חשוב שתזמינו את הקבלן המתאים שיבצע עבורכם את העבודה. כדאי גם לשקול להזמין מומחה שייתן לך עצות כיצד לתקן את גג הבטון שלך.

אם יש לכם גג בטון, הדבר הכי חשוב לעשות הוא לברר איזה סוג בטון יש לכם. אתה יכול לעשות זאת על ידי הסתכלות על צבע הגג שלך. אם הוא לבן, זה אומר שהוא עשוי ממלט סידן סולפט. אם זה אפור או שזוף, אז זה עשוי מצמנט פורטלנד.

אם הגג שלך זקוק לתיקון, תחילה ודא שהמשטח ישר וכל הסדקים ממולאים עם חומר איטום עמיד למים כמו איטום סיליקון או חומר איטום פוליאוריטן. לאחר מכן, הסר כל בטון רופף באמצעות פטיש ואזמל ואז ערבב מעט צמנט אפוקסי המתייצב במהירות לפי ההוראות על אריזת האפוקסי. לבסוף, החליקו את כל הכתמים הגסים בעזרת כף שטוחה והניחו להתייצב ל-24

עבור בעלי בתים, תיקון גג בטון אינו טיול בפארק. זה דורש הרבה זמן ומאמץ. עם זאת, בעזרת מאמר זה, תוכלו לתקן את גג הבטון שלכם ללא טרחה רבה.

חשוב לציין כי אין אפשרות לבעל בית בודד לתקן את הגג שלו בעצמו. זה דורש משאבים רבים כמו כלים וחומרים שהם מעבר להישג ידו של אדם. זה המקום שבו קבלנים מועילים מכיוון שיש להם את הכלים והכישורים הדרושים לתיקון כל סוגיית גג בטון.

להלן כמה טיפים כיצד תוכלו לתקן את גג הבטון שלכם מבלי שתצטרכו להוציא כסף על קבלנים.

קירוי בטון הוא בחירה פופולרית עבור בתים רבים. זה עמיד, זול וקל לתחזוקה. עם זאת, זה יכול להינזק ממזג אוויר ועובש.

ישנן מספר דרכים לתקן גג בטון. אחת הדרכים היא להסיר את האזור הפגוע ולהחליף אותו בבטון חדש. דרך נוספת היא להדביק את הבטון הקיים באמצעות יריעות בנייה או מתכת. אם אתה צריך מידע נוסף על איך לתקן את גג הבטון שלך, אנא צור איתנו קשר עוד היום!

 

עוד כתבות מעניינות: