המדריך לבחירת הזר המושלם לטו באב

בכל שנה הוא מגיע באותו התאריך, ואמנם לא מחייב לרכוש מתנה גדולה ומפנקת בכל טוב באב, אך אין ספק שישנה ציפייה מכיוון בת הזוג למחווה רומנטית כל שהיא. הפתרון הפשוט ביותר וגם זה שמתקבל באהבה על ידי המין השני הוא כמובן זר הפרחים. אם יהיה לצדו ברכה מרגשת, אם יהיו בלונים או איזה דובי, הדבר יכול להיות עוד יותר ממושלם ולא קיימת האישה שהמחווה לא תמיס את לבה.

 

כשמגלים את זה ברגע האחרון

שכחת שט"ו באב מחר או אפילו היום? אין לך זמן לרוץ בין חנויות פרחים ובלאו הכי הן כולם כבר ריקות בשעות הערב אחרי העבודה? זה קורה להמון אנשים, בדרך כלל הם פתאום רואים זר יפה שמונח על שולחן עמיתה לעבודה ושואלים לכבוד מה המאורע, ואז מבינים גם את גודל הצרה אליה נקלעו. כמובן שאפשר להסתפק בשוקולד, אבל לפרחים תמיד יש כוונה עמוקה יותר, עם מחשבה וכמובן השקעה. האם זה אומר שהגורל נחרץ אם מגלים זאת מאוחר? ממש לא, תמיד אפשר לעשות הזמנה באתר מעכשיו לעכשיו, והמשלוח יצא בתוך כמה שעות ליעדו.

 

איך בוחרים את הזר המתאים?

ימי טו באב הם ימים של רומנטיקה, ולמרות שיש לאנשים נטייה לחשוב שכל זר הוא רומנטי, הם לא תמיד צודקים. יש זרים יותר רשמיים שמתאימים לאירועים מסוימים כמו חגיגה משפחתית או קידום בעבודה, זכייה בפרס וכדומה, ויש זרים רומנטיים שמביעים חום, אהבה ורומנטיקה.

כמובן שכולם מיד חושבים על הגוונים הרכים והאדומים והם צודקים – הצבעים לבן, אדום, ורוד וצהוב שולטים בזרים הרומנטיים, אך מקצוענים בשזירת פרחים ידעו כיצד להרכיב זרים גם בגוונים אחרים, שאף יבליטו את הצבעים הרומנטיים בזר. כמובן שגם לצורת העטיפה יש משמעות, אפשר בתוך סליל יפיפה ושקוף, בתוך נייר פרגמנט עם סרט או בתוך סלסלה יפה ומעוצבת – הכול על פי הטעם האישי.

 

באילו פרחים לבחור?

הפרחים הכי רומנטיים יהיו תמיד הוורדים והם מגיעים בכל הגוונים והצורות. יהיו שיבחרו להביא זר של ורדים אדומים, זר קלאסי שתמיד מצליח להמיס לבבות אוהבים. עם זאת, יש מגוון רחב של פרחים שנחשבים רומנטיים ובהם סיגליות, יסמין, חרציות, חמניות, פעמונית, לוטוס, גרברות, קמומיל, מגנוליה, לבנדר, שושנת העמקים וציפורן החתול. ניתן לבצע שילובים ייחודיים בין כמה סוגי פרחים אך גם כדאי לדעת שבחירה בזר מעוצב מוכן מראש יהיה מושלם. כאשר מחפשים חנות פרחים בירושלים שמציעה את מגוון זריה באתר ייעודי, ניתן לצמצם משמעותית את זמן ההחלטה והשליחה, כך שהזר יתקבל בזמן.

 

האם כדאי להוסיף משהו לזר?

כאשר נותנים במתנה זר כדאי לבדוק האם במסגרת משלוחי פרחים בירושלים אפשר להוסיף גם ברכה יפה, להוסיף בה מילים חמות, להוסיף אולי משפט רומנטי משיר וכמובן לחתום אותו באהבה. יש תוספות רבות שיכולות להתאים לטו באב, אחת מהן היא כמובן תוספת בלונים, הם יכולים להיות בכל הצבעים והגוונים אך כמובן שבלוני הליום אדומים בצורת לב תמיד עושים את העבודה. אפשר להוסיף דובי קטן, אולי דובי שמחזיק לב עם כיתוב אהבה חמוד, ואפשר להוסיף יין טוב שהגיע מבציר איכותי או שוקולדים טובים וטעימים.

לסיכום, גם המאחרים יכולים למהר ולהבטיח שהזר יגיע ליעדו, גם אם מדובר על שליחה של פרחים מעכשיו לעכשיו. כדי לפצות ולהגדיל על המתנה אפשר גם להוסיף לה תוספות שיחממו את הלב של מי שיתקבל אותו, עם זאת חשוב להקפיד ששירות המשלוחים יהיה אמין, יעיל ומהיר.

עוד כתבות מעניינות: