מוצאים בקליק את מוקד השירות שלכם

למצוא מספר טלפון של שירות לקוחות זה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה. ראשית, עליכם לבדוק אם השארתם מגנט על המקרר ובו פרטים של נותן השירות. אם לא, קרוב לוודאי שתחפשו בספר הטלפונים, למיושנים שבינינו, או במוקד 144. במידה ואתם יותר "חדשניים" כנראה תנסו לחפש בגוגל. אבל למרבה ההפתעה תראו שלא מעט פעמים אתם נתקלים בפרסומות מעצבנות וסתם הסחות דעת שלא מפנות לשום דבר. לא תמיד גם מה שעולה באינטרנט נכון ועדכני, או שאינו בכלל מפנה לסניף הרלוונטי.

לא צריך לטרוח ולחפש יותר!

יש לכך פתרון, והוא כל כך פשוט וגאוני– האתר שירות בקליק, האתר הגדול בישראל לכתובות חברות ועסקים, כולל פרטי התקשרות כמו מספרי טלפון, כתובות פיסיות, מייל ועוד. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים שירות לקוחות ג'פניקה או של חברת הביטוח שלכם, אתם יודעים איפה להיכנס!

האתר שירות בקליק מאגד בתוכו את כלל החברות, הארגונים והסניפים בישראל המספקים שירות לאזרח, לתושב ולצרכן. אם יש לכם צורך למצוא בקליק את נותן השירות עבור מוצר או כל דבר אחר שרכשתם, תהיו בטוחים שהוא כנראה כאן!

איך האתר בנוי

האתר שירות בקליק בנוי בצורה מאוד פשוטה וברורה, כך שכל קטגוריה מופיעה באייקון גדול ובולט. תוכלו למצוא רשימה של קטגוריות ותחומים בנושא שירות לקוחות – ספקיות גז, סניפי בנק, חברות אשראי, חברות ביטוח, רשתות הלבשה ועוד. בנוסף, ישנה קטגוריה שניה והיא מאגרי מידע בנוגע לארגונים ותאגידים שונים בישראל, כמו מפלגות, עמותות, ארגונים ללא מטרות רווח, מוסדות ציבור ועוד.

כמעט לכל חברה שאתם מחפשים לקבל ממנה שירות, למשל שירות לקוחות ג'פניקה, יש דף ובתוכו יש המון דרכים ליצור קשר, בהתאם למה שאותה חברה מספקת. חברות רבות מספקות דרכי התקשרות נוספות מלבד מספר טלפון – כתובת פיזית, מייל, אתר בית ובו אפשרות ליצור פניה חדשה, עמוד פייסבוק, צ'ט עם נציג רובוטי ועוד.

כיצד לפנות לחברה לצורך קבלת שירות הוגן

לא תמיד זה יהיה נכון להתקשר למוקד שירות הלקוחות של חברה מסוימת. נניח ואתם צריכים לקבל שירות דרך שירות לקוחות ג'פניקה. לא בהכרח שבשיחה אתם תצליחו להשיג אותם מהר, או לקבל שירות במקום בדיוק למה שאתם מחפשים.

במקום זאת, כדאי שתנסו, בהתאם למה שאותה חברה ספציפית מציעה, לחפש עוד דרכים בהם אפשר לבקש שירות מהיר ויעיל יותר. למשל פניה דרך האתר – ייתכן ושם המענה יהיה ישיר ומהיר בו במקום! לפעמים אפילו נציג רובוטי לא אנושי יכול לספק לכם מידע ואפשרות לבצע פעולות ללא שום צורך בנציג אנושי. כדאי לבדוק זאת!

מוצאים לכם את כל החברות בקליק

האתר שירות בקליק גאה להעניק שירות ולהיות פתוח בפני כל צרכן ולקוח בישראל שרוצה ליצור קשר עם כל גוף, ציבורי או פרטי, בדרך הקלה, המהירה והאפקטיבית ביותר. נסו אותנו!

 

עוד כתבות מעניינות: