עבודה מהבית למחפשי העבודה ולמובטלים

עד שהיה נדמה כי האבטלה מתחילה להתייצב במדינת ישראל, הגיעה הקורונה שהגדילה בצורה משמעותית את מחפשי העבודה. חיפוש עבודה יכול להיות שלב מאוד מייגע, שלב שבו תאלצו להיות סבלניים מאוד עד שתוכלו למצוא את המשרה המושלמת. אך למה שתתפשרו כאשר אתם מחפשים עבודה? הגיע הזמן שתוכלו לעבוד בעבודה שתמיד רציתם ותמיד חלמתם עליה.

על מה אנו מדברים? מהיום מחפשי עבודה ומובטלים יכולים להתחיל לחפש עבודה מהבית בקלות. לוח דרושים חדש שמכיל אך ורק משרות מהבית, משרות שיכולות להתאים לכל אחד ולכל אחת. עכשיו בקורונה עבודה מהבית היא חובה, אך גם תיקחו בחשבון כי אחרי עידן הקורונה עבודה שכזאת יכולה להיות מעולה ועם המון יתרונות משמעותיים.

מהיום קל למצוא עבודה מהבית

אם בעבר למצוא עבודה שניתן לעשות אותה מהבית הייתה משימה בלתי אפשרית, כיום מדובר על משימה שכל אחד יוכל לבצע אותה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להיכנס ללוח הדרושים הנכון, ובתוך זמן קצר תוכלו לבחור משרה אחת מבין מאות משרות שונות. משרה מהבית, משרה שלא תצריך מכם לצאת בכל בוקר לעבודה או להתרועע עם אנשים שאולי אין לכם כל כך מצב רוח לראות או לפגוש אותם.

תעבדו בכל בוקר מהגינה שלכם!

יש לכם גינה בבית? או שאולי יש לכם מרפסת? הרי אין דבר יותר מהנה מאשר לבלות בגינה או במרפסת את שעות הבוקר הקסומות, אולי מדובר על השעות המהנות והפסטורליות ביותר. אז במקום שתבלו את השעות הללו בעבודה, אתם תוכלו לבלות אותן בבית – כאשר העבודה עצמה מתבצעת מהבית. פתאום אתם תוכלו להבין עד כמה השקט והפסטורליות של הבוקר היא משמעותית לתפקוד הכולל שלכם בכל יום.

למצוא עבודה מהבית מבלי שתצטרכו להתפשר

עד לא מזמן אם הייתם רוצים לעבוד מהבית, הייתם צריכים לוותר על לא מעט קריטריונים שחשובים לכם. כיום תמונת המצב השתנתה לגמרי, אתם יכולים לשמור על הדרישות ועל הקריטריונים שלכם – כי יש לכם אין ספור משרות פנויות שמחכות רק לכם. כל משרה היא מהבית בלבד, כך שאתם לא צריכים לחפש שעות עד שתגיעו למשרה שהיא באמת משרה מהבית ולא משרה חלקית או משרה לא מתגמלת.

להישאר בבית ולהרוויח משכורת קבועה!

תקומו בכל בוקר עם אנרגיות, זה אולי הדבר החשוב והמשמעותי ביותר. אך זה קשה לקום בכל בוקר עם חיוך ועם אנרגיות כאשר אתם יודעים שאתם צריכים להגיע לעבודה. אז מה הפתרון שאנו מציעים? תחפשו עבודה מהבית שתאפשר לכם גם לעבוד וגם לקום בכל בוקר עם חיוך. אתם תראו פתאום איך החיים שלכם משתנים לטובה, ואיך יש לכם זמן לדברים שאולי לא שמתם אליהם לב בעבר – כי עבודה מהבית היא החלום אך היא גם יכולה להיות המציאות.

עוד כתבות מעניינות:

התפתחות ההפרעה הנרקיסיסטית

הפרעת אישיות נרקיסיסטיתנחשבת להפרעת האישיות של המאה ה-20 והולכת איתנו גם למאה ה-21. ביטוי שהתחיל פרויד. אהב להשתמש במיתולוגיה היוונית – אדיפוס, אלקטרה. ההגדרה שלו

הפרעות אישיות

קריטריון C– הימנעות מאמץ עקבי להימנע מגירויים הקשורים באירוע (לא ללכת לסרטים שקשורים, לדוג') קריטריון D– שינויים במחשבה ובמצב הרוח לפחות שניים מבין השינויים השליליים

מה צריך לקרות בתהליך ההתמודדות?

מה צריך לקרות בתהליך ההתמודדות? לשקם תחושת רציפות קוגניטיבית, רגשית וכו'. ממד הזמן מתי ניתן להבין שמדובר בבעיה שמצריכה טיפול פסיכולוגי? האם יש דרך, באמצעות

Major depressive disorder

    הופעה חוזרת של אפיזודות שהולכות ומתארכות. דיכאון כבד(משך אפיזודה: 6-9 חודשים). פעמים רבות מופיע יחד עם חרדה (קו-מורבידיות גבוהה, כלומר, סיכוי גבוה להצלבה).

תופעות נוספות פחות שכיחות שנכללות ב-OCD

טיפול לפי המודל הפסיכואנליטי (פסיכודינאמי) פחות נפוץ להפרעה זו. מתעסק יותר בלמה, למה אנחנו מגיעים למחשבות כאלה ודווקא מסוג כזה של תוכן. מחשבות טורדניות משקפות

מהי הפרעה טורדנית כפייתית –OCD?

  מחשבות טורדניות, אובססיות – רעיונות, דימויים או מחשבות שמשתלטות על התודעה ולא ניתן לשלוט עליהן (מראה לנו קטע מהסרט "As good as it gets").