קידום האתרים הגדול של ישראל

בעל עסק ומפעיל אתר בו אתה משווק את המוצרים והשירותים שלך? רוצה לקבל יותר לקוחות ויותר הזמנות? אתה חייב לשמוע על קידום אתרים בבת ים, הדרך היחידה להצליח בזירה הדיגיטלית בימינו!

נא להכיר – עדן שרעבי, מומחה בשיווק דיגיטלי וקידום אתרים, מציע לכם הזדמנות לנצל את כל הכלים והשיטות החדשות והמובילות ביותר בימינו כדי להצליח ברשת! עם ידע וניסיון רבים בתחום קידום האתרים ופרסום בפלטפורמות המדיה השונות, עדן שרעבי ישמח לסייע לכם לקדם את האתר שלכם ברמה שלא הכרתם!

מהו קידום אתרים וכיצד זה יכול לסייע לאתר שלכם

קידום אתרים בבת ים או בכל מקום אחר בארץ, מדבר בעצם על שיטה בה אנו גורמים לכך שמנועי החיפוש ובעיקר זה של גוגל להעלות את הקישור (לינק) לאתר ספציפי בכל פעם שמשתמשים מחפשים משהו שקשור לזה.

נניח שמשתמש כלשהו מחפש מידע על מוצר או שירות. הוא מקליד כמה מילים בגוגל, ואחרי לחיצה על אנטר חולפות רק כמה מאיות השניות וכבר מופיעות לו מול העיניים רשימות ארוכות של תוצאות חיפוש, הממוספרות לפי עמודים מהרלוונטיות הגבוהה ביותר ואילך. ככל שאתר מסוים יכיל יותר ביטויים, אנקורים ותכנים הקשורים לאותן מילות חיפוש בצורה מדויקת וכן בווריאציות שונות, הסיכוי להופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש במקום גבוה למעלה יעלה.

הדרך בה פועל קידום אתרים

מה שעושים במסגרת קידום אתרים בבת ים זה לנסות ולהעשיר את האתרים שלכם בביטויים רבים ומגוונים ככל האפשר שיסייעו לאתר שלכם לבלוט ולהופיע בגוגל ברמת עדיפות גבוהה. כיוון שכל אדם שגולש באינטרנט בוחר להשתמש במילות ביטוי ומילות מפתח ייחודיות, יש להוסיף מאמרים, פסקאות וכתבות באתר שלכם המכילות ווריאציות שונות של מילות המפתח החמות ביותר. עדן שרעבי כאן בשבילכם לעשות את זה בדרך הכי יצירתית ומגוונת שבאמת עובדת!

מה שחשוב זה לשמור על רמת כתיבה שתהיה מצד אחד גבוהה, מדוקדקת ורלוונטית לתוכן, בנוסף לכך שהמאמר יהיה מעשיר ומלמד, ומצד שני שיהיה סוחף, אטרקטיבי וגורם למשתמשים לרצות לקרוא עוד. המאמרים הללו, מאמר SEO מכילים תכנים שיכולים לסבוב בעיקר סביב אותם ביטויי מפתח או מכילים אותם בכל מני צורות.

מאמרי קידום לעומת קידום ממומן בגוגל

על מנת להופיע גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, ניתן לעשות שני דברים – או השיטה הראשונה של מאמרי SEO או קידום ממומן בגוגל. השיטה האחרונה היא לגרום לכך שהלינק לאתר שלכם יופיע בתור מודעה פרסומית. זה יבטיח שהלינק בהכרח יופיע ראשונה (לעומת השיטה הראשונה) אך יש לקחת בחשבון שיש משתמשים שכאשר רואים מודעה פרסומית בוחרים להתייחס אליה בחשדנות. לעומת זאת, מאמרי SEO בשיטה הראשונה יופיעו בתור מאמר רגיל אך המיקום שלו ברשימת התוצאות של גוגל יהיה תלוי לפי רמת הרלוונטיות ואיכות העבודה של מקדם האתרים.

רוצים לשמוע עוד על איך לקדם את אתר העסק שלכם ? צרו קשר עם עדן שרעבי ותתחילו לראות תוצאות!

 

עוד כתבות מעניינות: