חשיבות ביטוח טיסה – הרבה מעבר למה שנדמה לכם

צילום:freepik

לא מעט חברות מציעות ביטוח טיסה לחו"ל, אך האם אתם באמת מבינים את החשיבות של ביטוח מהסוג הזה? בין שלל החברות שמציעות את הביטוח הזה, תוכלו למצוא את חברת פספורטקארד – אחת מהחברות המובילות בישראל לביטוח טיסות. אך לפני שאתם סוגרים ביטוח שכזה, אתם תרצו להבין לעומק את החשיבות שלו – כך בזמן אמת אתם לא תעשו החלטה שתצטערו עליה.

אז רגע לפני שאתם סוגרים לעצמכם ביטוח טיסה, המאמר הבא יעשה לכם סדר – ויאפשר לכם להבין מדוע הביטוח הזה הוא חשוב מאין כמותו. כך כאשר תסגרו את הביטוח עם חברת כלל נסיעות לחו"ל או כל חברה אחרת, אתם תדעו בדיוק איזה ביטוח לסגור.

תוכלו לסגור טיסות – גם כאשר אינכם בטוחים

בלא מעט מקרים אנו מוצאים את עצמו רוצים לסגור טיסות לחו"ל, אך בפועל אנו לא עושים זאת בגלל שהמועד לא מסתדר לנו בצורה המושלמת. עם ביטוח טיסה אתם יכולים להשאיר את הצרות האלה מאחור, אתם תוכלו לסגור את הטיסה – ולנסות להתאים את עצמכם אליה. לא הצלחתם להתאים את הלו"ז שלכם לטיסה? תוכלו לקבל את הכסף שלכם בחזרה.

התעוררה בעיה? אתם זכאים להחזר כספי!

אף אחד לא יכול לדעת מה צופן העתיד, וגם כאשר אתם בטוחים במועד הטיסה – דברים שונים יכולים לערער אתכם לחלוטין. לכן הכי טוב שיהיה לכם ביטוח טיסה לחו"ל, כך שאם חלילה מתעוררת בעיה – אתם תוכלו מיד להפעיל את הביטוח. אתם תקבלו החזר כספי, ולא תמצאו את עצמכם יוצאים קירחים מכל הכיוונים. כי זה אף פעם לא נעים לבטל את הטיסה לחו"ל.

חשוב מאוד כאשר מדובר על טיסה יקרה

סגרת טיסה לחו"ל? לא מן הנמנע כי הטיסה עלתה לכם מאוד יקר, ואתם מאוד תחששו שמסיבה כזאת או אחרת אתם תאלצו לפספס אותה. עם ביטוח טיסה, אתם תוכלו לדעת שגם אם חלילה אתם תפספסו את הטיסה שלכם – תהיה לכם אפשרות לקבל החזר כספי. החזר כספי מלא, לא משנה כמה כסף עלתה לכם הטיסה שהזמנתם.

עוד כתבות מעניינות:

התפתחות ההפרעה הנרקיסיסטית

הפרעת אישיות נרקיסיסטיתנחשבת להפרעת האישיות של המאה ה-20 והולכת איתנו גם למאה ה-21. ביטוי שהתחיל פרויד. אהב להשתמש במיתולוגיה היוונית – אדיפוס, אלקטרה. ההגדרה שלו

הפרעות אישיות

קריטריון C– הימנעות מאמץ עקבי להימנע מגירויים הקשורים באירוע (לא ללכת לסרטים שקשורים, לדוג') קריטריון D– שינויים במחשבה ובמצב הרוח לפחות שניים מבין השינויים השליליים

מה צריך לקרות בתהליך ההתמודדות?

מה צריך לקרות בתהליך ההתמודדות? לשקם תחושת רציפות קוגניטיבית, רגשית וכו'. ממד הזמן מתי ניתן להבין שמדובר בבעיה שמצריכה טיפול פסיכולוגי? האם יש דרך, באמצעות

Major depressive disorder

    הופעה חוזרת של אפיזודות שהולכות ומתארכות. דיכאון כבד(משך אפיזודה: 6-9 חודשים). פעמים רבות מופיע יחד עם חרדה (קו-מורבידיות גבוהה, כלומר, סיכוי גבוה להצלבה).

תופעות נוספות פחות שכיחות שנכללות ב-OCD

טיפול לפי המודל הפסיכואנליטי (פסיכודינאמי) פחות נפוץ להפרעה זו. מתעסק יותר בלמה, למה אנחנו מגיעים למחשבות כאלה ודווקא מסוג כזה של תוכן. מחשבות טורדניות משקפות

מהי הפרעה טורדנית כפייתית –OCD?

  מחשבות טורדניות, אובססיות – רעיונות, דימויים או מחשבות שמשתלטות על התודעה ולא ניתן לשלוט עליהן (מראה לנו קטע מהסרט "As good as it gets").