עבודה בקנדה אחרי צבא

 

חוויית השחרור מהשירות הצבאי היא חוויה, שרבים מגדירים אותה כשכרון חושים. אלא שלצד תחושת ההקלה הגדולה כשמסתיימות להן 15 שנות לימוד ושירות והגיע השלב לצאת אל החיים החופשיים, או אז גם מחלחלת ההבנה שעכשיו האחריות היא עלינו ועלינו להתחיל לדאוג לעצמנו, בראש ובראשונה עם עבודה טובה ורצוי גם עם השכלה. אבל לפני שנכנסים לקריירה תובענית עד גיל הפנסיה, יש לכם כמה שנים טובות שתוכלו להקדיש לנסיעה לחו"ל במסגרתה תוכלו גם לעבוד ולהרוויח כסף, שיסייע לכם להתחיל את החיים ברגל ימין וגם ליהנות מחוויה יוצאת דופן בארץ זרה עם תרבות זרה ועם אנשים חדשים שתכירו. אם מה שמעניין אתכם ספציפית היא האופציה של עבודה בקנדה אחרי צבא, בשורות הבאות תוכלו ללמוד איך לעשות את זה נכון.

 

במה אפשר לעבוד בקנדה?

במובנים רבים, עבודה בקנדה עם חברת טרמינל עבודה בחול במכירות וארה"ב נחשבות למדינות תאומות. השפה דומה, התרבות זהה, הגאוגרפיה זהה ובהתאם לכך גם הכלכלה די דומה. יחד עם זאת, בקנדה תוכלו למצוא עבודות מאוד ספציפיות, שלא קיימות בארה"ב או במדינות רבות אחרות. אחת העבודות היותר מעניינות שיודעת קנדה להציע היא עבודה בספינות דיג. עבודה זו זמינה גם במדינות אירופאיות צפוניות ובמיוחד בסקנדינביה והיא מהווה אתגר של ממש, גם עבור אנשים המחשיבים עצמם כאנשים חזקים וחסונים. יחד עם זאת, עבודה ושכר בצידה – בעבודה זו תוכלו להרוויח לא מעט כסף בתוך פרק זמן לא ממש ארוך.

העניין הוא שעבודה על ספינות דיג היא עבודה מאוד מובחנת, שרבים מאיתנו לא מתאימים לה וגם לא רוצים אפילו לנסות להשתלב בה. ואכן, עבודה בקנדה אחרי צבא יכולה להגיע מכיוונים לגמרי שונים ובמיוחד מכיוון המכירות. עבודות בתחום המכירות הן עבודות שכיחות ופופולאריות מאוד בקרב צעירים ישראלים היוצאים לעבוד בחו"ל ובכלל זה גם בקנדה. את העבודות האלה תוכלו להעביר בחנויות אופנה, חנויות חוף וחנויות תיירות, אך ישנן עוד אופציות בתחומים קמעונאים שונים ומגוונים. בין העבודות היותר פופולאריות בתחום זה תוכלו למצוא את העבודה בעגלות.

 

מה זה בדיוק עבודה בעגלות?

אם אתם מחפשים עבודה בקנדה אחרי צבא ואם הרעיון של ספינות דיג או עבודה פיזית ממש לא נראה לכם, עבודה בעגלות היא ללא ספק האופציה הטובה ביותר שאתם יכולים לחשוב עליה. עגלת מכירות היא למעשה דוכן מכירות ממש כמו הדוכנים אותם אתם מכירים מהקניונים פה בישראל. בעגלות אלה נמכרים פריטים מגוונים כשלכל עגלה יש את תחום ההתמחות שלה. כך למשל, תוכלו לבחור לעבוד בעגלת קוסמטיקה, עגלת ציורי שמן, עגלת אביזרי מובייל, עגלת אקססוריז אופנתיים וכן הלאה. העגלות מוצבות במרכזים הומי אדם ובכלל זה בקניונים, מרכזים מסחריים ומרכזי תיירות הומי אדם, בהם יש לכם הזדמנות בלתי נדלית לפנות אל העוברים והשבים ולמכור להם פריטים מכל טוב העגלה שלכם. ככל שתמכרו יותר, כך תוכלו ליהנות מעמלות גבוהות יותר בנוסף לשכר בסיס לו תזכו.

רבים מהצעירים הישראלים הבוחרים לצאת לעבוד בחו"ל אחרי השירות הצבאי, בוחרים את האופציה של עבודה בעגלות ועבודה זו זמינה עבורכם כאמור, גם בקנדה. כדי למצוא את העבודה המתאימה לכם ביותר, בתנאים הטובים ביותר ובתחום המכירות המתאים לכם ביותר, כדאי לעבור את התהליך של חיפוש העבודה, בחירתה והסדרת כל הסידורים הנדרשים, דרך חברת השמה של צעירים ישראלים בחו"ל. חברות אלה מציעות לכם חבילת שירות מקצה לקצה, במסגרתה תוכלו גם לבחור את העבודה המתאימה לכם ביותר וגם ליהנות מכל הסידורים הנדרשים בצורה מקצועית ועוד לפני שתעלו למטוס אל עבר קנדה.

עוד כתבות מעניינות:

התפתחות ההפרעה הנרקיסיסטית

הפרעת אישיות נרקיסיסטיתנחשבת להפרעת האישיות של המאה ה-20 והולכת איתנו גם למאה ה-21. ביטוי שהתחיל פרויד. אהב להשתמש במיתולוגיה היוונית – אדיפוס, אלקטרה. ההגדרה שלו

הפרעות אישיות

קריטריון C– הימנעות מאמץ עקבי להימנע מגירויים הקשורים באירוע (לא ללכת לסרטים שקשורים, לדוג') קריטריון D– שינויים במחשבה ובמצב הרוח לפחות שניים מבין השינויים השליליים

מה צריך לקרות בתהליך ההתמודדות?

מה צריך לקרות בתהליך ההתמודדות? לשקם תחושת רציפות קוגניטיבית, רגשית וכו'. ממד הזמן מתי ניתן להבין שמדובר בבעיה שמצריכה טיפול פסיכולוגי? האם יש דרך, באמצעות

Major depressive disorder

    הופעה חוזרת של אפיזודות שהולכות ומתארכות. דיכאון כבד(משך אפיזודה: 6-9 חודשים). פעמים רבות מופיע יחד עם חרדה (קו-מורבידיות גבוהה, כלומר, סיכוי גבוה להצלבה).

תופעות נוספות פחות שכיחות שנכללות ב-OCD

טיפול לפי המודל הפסיכואנליטי (פסיכודינאמי) פחות נפוץ להפרעה זו. מתעסק יותר בלמה, למה אנחנו מגיעים למחשבות כאלה ודווקא מסוג כזה של תוכן. מחשבות טורדניות משקפות

מהי הפרעה טורדנית כפייתית –OCD?

  מחשבות טורדניות, אובססיות – רעיונות, דימויים או מחשבות שמשתלטות על התודעה ולא ניתן לשלוט עליהן (מראה לנו קטע מהסרט "As good as it gets").