שלבי הפעולה בזמן רטיבות בבית

חוששים לדמיין את היום שבו תמצאו את עצמכם מתמודדים עם רטיבות? קחו בחשבון כי זה יכול לקרות ממש בכל רגע, ולכן מוטב כי תהיו ערוכים לכך. אנו מציעים לכם לבצע את הפעולות הנכונות על מנת שתוכלו לוודא כי זוהי תהיה הפעם האחרונה. מספיקה טעות אחת קטנה בדרך על מנת שתמצאו את עצמכם במצב שבו הבעיה תחזור על עצמה שוב. רטיבויות הן מאוד חמקניות, והן עלולות לחזור גם אם נדמה לכם כי נפטרתם מהן. לכן חובה לעשות את כל הצעדים הנכונים על פי כל הכללים.

 

מחפשים סימנים על הקירות

האחריות הראשונית בהקשר של איתור רטיבות בקיר נמצאת בידיים שלכם. המשימה שלכם תהיה לנסות להבחין בכל מיני סימנים מוזרים על הקירות בבית. הסימנים הללו מעידים כל כך שמסתתרת לה רטיבות מאחורי אחד הקירות. הרי לא סתם מופיעים לכם סימנים שחורים או בכל צבע כהה אחר על הקיר. אחרי שתשימו לב לסימנים הללו תוכלו לדעת כי ברוב המקרים מדובר על סימנים שמעידים על רטיבות.

 

מזמינים אינסטלטור על המקום

הכי קל מבחינתכם יהיה להתעלם מהסימנים הללו שמעידים על רטיבות. אך האם אתם באמת יכולים לקחת סיכון שהמצב יצא מכלל שליטה? ככל הנראה שהתשובה היא תשובה שלילית. לכן על מנת שתוכלו לקדם את עצמכם כל הדבר לפתרון המצב יהיה עליכם להזעיק אינסטלטור. לכם אין את הידע הדרוש על מנת להתמודד עם רטיבות באופן עצמאי. גם אם זה נראה לכם משהו שתוכלו לפתור, אל תיקחו על עצמכם את האחריות הזאת.

 

מוודאים כי העבודה בוצעה כמו שצריך

רגע לפני שאותו איש מקצוע עוזב את המקום יהיה עליכם לוודא כי הכל בוצע כמו שצריך. בין אם הכוונה היא לביצוע ייבוש חול מתחת לריצוף או כל מה שנדרש לעשות. אתם תרצו לדעת כי לא תמצאו את עצמכם מתמודדים שוב עם אותן הרטיבויות בהמשך הדרך. הרי הרטיבות הבאה עלולה להביא הרבה יותר נזק מאשר הרטיבות הנוכחית. אינכם יכולים לקחת את הסיכון שהמצב יצא מכלל שליטה. לכן תוודאו היטב ואל תחששו לשאול שאלות שנראות לכם מציקות.

עוד כתבות מעניינות: