שלטים וחותמות – מאיפה משיגים?

אנחנו אוהבים לסמן את המקומות שלנו באינפורמציה שתספק לכל מי שיבוא לפתחנו מספיק מידע לגבי מה שהולך להיות כאן. שלטים וכרזות זה משהו שחובה להסדיר במקומות שונים כמו חדרי מדרגות, בפתחה של מעלית מקולקלת, החדר שלנו או כאשר אנחנו רוצים ליצור מערכת שילוט לבניין. אם אתם צריכים לרשת את המקום שלכם בשלטים שיספקו לכם אינפורמציה בצורה ויזואלית חדה ואיכותית, תוכלו להשיג את כל הציוד שאתם צריכים דרך עדן חותמות. שם אפשר למצוא מגוון רחב של שלטים לכל צורך ולכל דרישה – שלטי כניסה לבתים, לחדרים פרטיים, שלט חניה פרטית ועוד.

 

מה חשוב שיהיה בשלט שלכם?

לכל שלט יש את הסיפור שלו שהוא בא לספר בקצרה. שלטים צריכים להכיל כמה פרטים קריטיים שיהפכו אותם מסתם לוח לשלט – מידע, גופן, צבע וסמל. המידע שהוא בא לספק, זה דבר בסיסי ביותר. מה השלט בא להראות? האם הוא מנסה להזהיר? להורות? לציין למי שייך המקום? יש כל מני סוגים של שלטים שכל אחד מהם מוכן בצורה שונה על מנת להשיג את המטרה לשמה הוא נוצר. שלטי אזהרה יהיו בדרך כלל בגופן גדול, חזק ובולט ואם אפשר גם בצבע אדום זועק. שלטי הוראה יהיו בצבעים קצת פחות נועזים אך אחידים, כמו ירוק או כחול ובכיתוב גדול גם כן. שלטים המורים על שייכות של המקום לאדם או קבוצת אנשים יהיו קטנים יותר ועדינים יותר. שלטים לכניסות של בתים או חדרי ילדים יהיו בצורות מעוגלות בדרך כלל, עם גופן מסולסל ועיטורים מיוחדים.

צריכים להציב שלט חניה פרטית? שלט להפניה לשירותים בבניין? כל זאת ועוד אפשר להשיג דרך עדן חותמות!

 

מה עוד חשוב לדעת על שלטים?

אם אתם בעלים של מקום ואתם רוצים להציב שלטים שיעזרו לאנשים במקום להתמצא, אתם חייבים לעשות את זה בצורה חכמה. כאמור אתם צריכים להשתמש במאפיינים של כל סוג של שלט – הוראה, ציון, אזהרה וכו' – בצורה שתתאים למאורע או מה שאתם באים לומר. השלט צריך לעמוד במקום בו יראו אותו היטב רוב האנשים שעוברים במקום. לא גבוה מדי, לא נמוך מדי – אלא בדיוק בקו העיניים וקצת מעל, אם אפשר.

 

מה עוד ניתן להשיג אצל עדן חותמות?

באתר תוכלו למצוא מגוון שלם של מוצרים משרדיים חשובים אחרים. אם אתם צריכים חותמות, למשל, תוכלו לעשות זאת בהזמנה פרטית עם השם והפרופסיה שלכם – חותמות לרופאים פרטיים, עורכי דין, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ועוד תוכלו להשיג כאן.

רוצים להפתיע במתנה ליקיריכם – עטים עם חריטה? כאן אפשר להשיג עטים יוקרתיים ואיכותיים עם חריטה שתעשה טוב על הלב למי שמקבל את זה. בערבי סיום וערבי הוקרה בהם מכבדים אנשים מוערכים, אפשר להגיש להם את זה בתור מתנה סמלית.

 

עוד כתבות מעניינות: