התקנת שער ברזל: מדריך המומחה

 

המראה החיצוני של הבית חשוב לא פחות מעיצוב הפנים, לכן התקנת שער ברזל אטרקטיבי מציגה אפקט אלגנטי תוך הגברת הביטחון של משפחתכם. יחד עם זאת, בעוד שאנשים רבים מעוניינים בפריט עיצוב זה, הכללים סביב ההתקנה יכולים לפעמים להיראות מרתיעים.

התקנת שער ברזל של המרכז הישראלי למסגרות מגנה על רכושכם, חפציכם ואהוביכם, והשער משפר גם את פרטיותכם ויוצר רושם ראשוני חיובי כשתרצו למכור את הבית בעתיד. ניתן להתקין סוגים שונים של שער ברזל בהתאם לגודל השער לו אתם זקוקים ומטרותיות. למשל, אפשר לשלב בכניסה לבית פרטי שער ברזל עם מנגנון חשמלי ואז בכל פעם שאתם נכנסים או יוצאים מהחניה, תוכלו ללחוץ על שלט או לקבל גישה לפתיחה וסגירה של השער, דרך הסמרטפון. מדריך זה מסביר את הכללים להתקנה הולמת של שער ברזל, מה צריך לקחת בחשבון, עלויות ממוצעות ועוד.

מה צריך לקחת בחשבון?

ראשית חשוב להבין כמה נקודות ברורות, שכן קיים מגוון עצום של שערים, שכל אחד מהם פותר צרכים שונים. הנה כמה שיקולים חשובים שיכולים להשפיע על אפשרויות התקנת שער ברזל:

  • מטרת התקנת השער
  • היכן השער ימוקם
  • האופן בו מתבצעת התקנת שער ברזל
  • תפעול ידני או אוטומטי
  • גימור וצבע
  • גודל השער

מומחה התקנת שערים גדרות ומעקות יסייע לכם לקבל את ההחלטה המתאימה, ויבצע עבורכם את ההתקנה במקצועיות, בעלויות שנעות בין 650-1,000 ₪, בהתאם לסגנון השער.

טיפים מעשיים למדידת שער ברזל

גובה: הגובה שתבחרו תלוי בכם, אבל המדידה צריכה לכלול את גובה השער ללא מרווח קרקע כלשהו. לשם התקנת שער ברזל, מומלץ שיהיו לפחות חמישים מילימטרים ומעלה ממדרון הקרקע שלכם.

רוחב: המדידה הנדרשת היא המרחק בין הקירות או העמודים. אם אין לכם עמודים מותקנים, יש לקזז מקום לעמודים והמרווח שנותר ביניהם הוא גודל השער שאתם צריכים להזמין.

בשורה התחתונה, עדיף להשאיר התקנת שער ברזל למומחה

מומחה התקנת שער ברזל יסייע לכם לבצע את המדידות המדויקות בהתאמה לשטח הקרקע שלכם, וכל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם איש מקצוע שיש לו ניסיון ומוניטין מצוין, ולהזמין את שירות ההתקנה.

אז אם יש לכם שאלות לגבי התקנת שער ברזל, או שער מכל סוג אחר, או מעקות לגינה, צרו קשר עוד היום עם מומחה בתחום. כמו כן, אם החלל החיצוני אינו סדיר, איש המקצוע יספק שירות לפי מידה. עכשיו כל מה שנשאר לכם לעשות זה ליצור קשר לבירור מידע נוסף. חשוב לבחור איש מקצוע עם ניסיון וידע בתחום, כזה שידע לספק לכם את השער המתאים לכם גם בהיבט של הצרכים שלכם וגם בהיבט של התקציב העומד ברשותכם. שער ברזל הוא מוצר שרוכשים לאורך שנים רבות. כדאי לבחור שער ברזל מגולוון במטרה למנוע היווצרות של קורוזיה.

 

עוד כתבות מעניינות:

כדאי לדעת

למה לא לסגור ביטוח משכנתא בבנק?

ביטוח משכנתא הפך להיות לדבר שהוא בגדר חובה אצל כל מי שעושה משכנתא. אם בעבר היה נהוג לקחת משכנתא מבלי לעשות ביטוח, כיום האפשרות הזאת

בלוג

כמה חכם ג'קוזי מתנפח יכול להיות

שליטה שלא הייתה קיימת בעבר היום אנו רואים כיצד יש לא מעט מוצרים שגורמים לנו להתפלא מהיכולות המתקדמות שלהם. אם בעבר הסתפקנו באפשרויות בסיסיות של

במקום חו״ל – נופשים באילת

אתם כבר מתים לצאת מהבית אחרי התקופה הזאת, לנצל את הימים האחרונים של הקיץ ולמצוא את הנופש המתאים. נופשים באילת מעולם לא היו אטרקטיביים כמו

החלפת תריס אלומיניום

  התריסים מהווים דבר חשוב ביותר בכל חלון. השימוש בתריסים הוא יומיומי ואינטסנסיבי. פותחים אותם, סוגרים אותם והם ללא ספק נשחקים במהלך הזמן. אחת התקלות

השכרת קרוואן ממונע

  עם הזמן בישראל הקטנה והיפה שלנו אפשר לראות עוד ועוד קרוואנים מסוג קרוואן ממונע שוטפים את כבישי הארץ, חורשים אותה לאורכה ולרוחבה. מדובר בחוויה