זה הזמן לפנק את היקרים לליבכם במתנה מהודרת וטעימה – משלוח מגשי פירות באר שבע!

יש אנשים שנצמדים לדרכים הישנות של הענקת מתנות, ובוחרים להביא ליקרים לליבם את אותם הדברים הנושנים פעם אחר פעם. הם נוטים לקנות ליולדת בונבוניירה עם בלונים, שוקולדים וחטיפים ככיבוד בימי הולדת של הילדים, בקבוקי יין למשלוח מנות ועוד. אבל יש אנשים אחרים שמלבד כל אלה ירצו לשדרג את החבילה ולצרף בתור מתנה ייחודית ויצירתית מגש פירות מהודר. 

משלוח מגש פירות בבאר שבע יכול להיות אופציה מקורית ביותר שכמותה המכרים והחברים שלכם לא ראו זמן רב, אם בכלל. הענקת פירות בכל צורה ובכל אופן נפוצה הרבה יותר בחו"ל, כמו אמריקה ואירופה, אך פחות בישראל, עדיין. תוכלו להרשים את הקרובים שלכם בסלסילת פירות מעוצבת ויוקרתית עם פירות אקזוטיים, פירות טרופיים או מפירות העונה!

 

מה אתם צריכים לדעת על משלוח מגשי פירות

אם רוצים לתת משלוח מגשי פירות באר שבע ומעוניינים לשמח קרוב משפחה או חברים, פירות יכולים להיענות לאתגר בצורה יוצאת דופן ומרשימה במיוחד. במיוחד בעת החדשה, בה כולנו רוצים לשמור יותר על בריאות ועל מה שאנחנו מכניסים לפה, גם בפינוקים נעדיף לוותר על מאכלים שמנים ורווי סוכר או מלח כמו שוקולדים, חטיפים ושטויות אחרות. פירות זה הפתרון המושלם – הם גם בריאים וגם טעימים להפליא!

חשוב לבחור בפירות כאלו שהאנשים שיקבלו אותם באמת ייהנו מהם. יש אנשים שאוהבים פירות קיץ אך לא של חורף, ויש להיפך. יש כאלו שישמחו מאוד לקבל פירות טרופיים ויש כאלה שהם ייחשבו עבורם חמוצים מדי. לכן נסו ככל האפשר לקלוע לטעם של מקבלי התשר.

 

לשמור על חבילת הפירות לכל אורך נסיעתה

ייתכן וארגון משלוח מגש פירות יהיה במקום אחד והענקתו תהיה במקום מרוחק ביותר. חשוב מאוד לשמור על החבילה לכל אורך נסיעתה על מנת שהמתנה תשמור על איכותה וטריותה. מגשי פירות זה לא כמו קופסא סגורה של שוקולדים או בונבוניירות שיכולים להחזיק מעמד שעות רבות לפני ההגשה. את הפירות חשוב מאוד לשמור טריים, סגורים ועטופים כמו שצריך, מאוחסנים בטמפרטורה קרירה ומתאימה וללא שום חשיפה לשמש.

 

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה- 10% הנחה ברכישה באתר
למימוש הקופון הקלידו "10הנחה" בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

 

עוד כתבות מעניינות: