מדוע מתקן לטיפוס חתולים פותר בעיות התנהגות?

בעלי חתולים רבים לא מבינים מדוע החתול שלהם נושך אותם, מדוע הוא לא מפסיק לרוץ ולהשתולל ללא הפסקה ומנסים להבין מה עומד מאחורי התנהגויות מסוימות שלעתים פורצות מיד לאחר האימוץ ולעתים מגיעות בשלב מאוחר יותר. מה שיעזור בבעיה היא בעצם לנסות להבין מדוע החתול מתנהג ככה ולא לנסות להפחיד אותו, מה שיגרום להחמרה של הבעיה.

 

לחתולים יש היגיון שונה מבני אדם וגם שונה מכלבים. חתולים באופי שלהם הם ציידים ולכן הם מחפשים כל הזמן דרכים שיעזרו להם להשתעשע ולתת מענה לצורך הזה. לפני השינה, כדאי לאפשר לחתול להוציא את המרץ שלו וכך הוא בעצם מספק לעצמו את התשוקה לצוד. אחד הפתרונות היותר טובים שמאפשרים לחתול לקבל מענה למגוון צרכים כמו הוצאת אנרגיה, משחק ואפילו השחזה של הציפורניים שלו הוא מתקן לטיפוס חתולים.

 

איזה מתקן טיפוס לחתולים יכול להתאים?

אנו ממליצים לכם לבחור במתקן גירוד רחב, חזק ואופי שיש לו גם שוליים רחבים. אנחנו באנימל שופ מציעים לקהל הלקוחות שלנו מגוון רחב של מתקני טיפוס וגירוד. הנה כמה מהמומלצים שלנו:

  • מתקן טיפוס וגירוד מסוג פטקס מצופה בפרווה אפורה או שחורה- המתקן נחשב לאיכותי ומשלב ריפודים איכותיים ונעימים למגע. באמצעות המתקן הוא יוכל לטפס ולהוציא את האנרגיות שלו, להימנע מגירוד והרס של רהיטים ושטיחים. המתקן מעודד את החתול לבצע פעילות גופנית ומספק לו גירויים טובים המפחיתים את הסיכוי שהחתול יפתח דיכאון. ניתן לשלב עם המתקן מגוון של משחקים. מידות המתקן הן: 129X50X50 ס“מ.
  • מתקן טיפוס וגירוד לחתול מעץ מלא – מתקן העשוי מעץ טבעי מלא המשלב פרווה מלאכותית. החתול יוכל לסרוט, להשחיז, לטפס ואפילו לנוח. החתול יוכל לשבת בחלקים העליוניים של המתקן ולבצע תצפותים. ניתן למשל למקם את המתקן ליד חלון וכך הוא יוכל להתסכל על הנוף. מידות המתקן: 45X60X117-107 ס“מ.
  • מתקן גירוד וטיפוס חמש קומות – פארק שעשועים לחתולים. נותן מענה לכל הצרכים של החתול ועשוי מחומרים סופר איכותיים. חזק ועמיד לאורך זמן. מידות המתקן: 60X50X175 ס“מ.

עוד כתבות מעניינות:

בלוג

טיפים לקידום אורגני בגוגל

ישנן דרכים רבות לקדם את העסק שלך, אך קידום אורגני הוא הדרך הטובה והמשתלמת ביותר. קידום אורגני הוא כאשר אתה משתמש בחיפוש Google כדי לקדם

מהם כרטיסי ביקור דיגיטליים

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם כלי שיווקי שימושי שיעזור לך להתבלט בקהל. הם יכולים לשמש כדרך לקדם את הכישורים והמומחיות שלך. הם גם מספקים לך הזדמנות